16دی

۲۱

حل مشکل باز نشدن اینستاگرام

حل مشکل باز نشدن اینستاگرام

اینستاگرام برنامه پرطرفدار این روز های جهان و ایران میباشد که طرفداران زیادی را برای خود جذب کرده است. اما در کنار این محبوبیت مشکلات عجیبی را با خود به همراه دارد که از این غول شبکه اجتماعی بسیار دور از انتظار و بعید میباشد، از جمله مشکل باز نشدن اینستاگرام و یا مشکل ورود به اینستاگرام و یا قطعی های بی دلیل که برای مثال به یک باره کاربر را از برنامه بیرون میندازد برای همین دلیل موضوع امروز مقاله مان در مورد نحوه حل مشکل باز نشدن اینستاگرام میباشد و توضیح راه هایی که میتوان با استفاده از آنها به حل این مشکل اقدام کرد.

فهرست

برنامه اینستاگرام را حذف و آخرین آپدیت آن را نصب کنید

علت خرابی اینستاگرام شما شاید از قدیمی بودن برنامه اینستا باشد. پس اولین کاری که برای حل مشکل باز نشدن اینستاگرام تان باید انجام دهید این است که اینستاگرام فعلی خود را حذف و نسخه ی جدید را نصب کنید. بهترین و راحت ترین مکانی که میتوانید آخرین ورژن اینستاگرام را دانلود کنید مراجعه به گوگل پلی استور میباشد. با دانلود و نصب دوباره برنامه اینستاگرام به احتمال فراوان مشکلتان حل شود.

اینستاگرام برای اینکه شما را به استفاده بیشتر ترغیب کند، پس از هر بروزرسانی تقریبا نسخه های قدیمی را دچار مشکل می کنند. به همین دلیل برای این که اینستاگرامتان همواره دچار مشکل نشود، بهتر است که اینستاگرامتان را بر روی آپدیت خودکار قرار دهید.

پاک کردن داده و حافظه پنهان اینستاگرام

یکی از عوامل دیگری که میتواند باعث متوقف شدن اینستاگرام شما میشود، حذف دیتا و حافظه کش در سیستم تان است. از این رو برای عملی کردن این روش مراحل زیر را به ترتیب در سیستم موبایل خود انجام دهید.

  • وارد قسمت تنظیمات و یا همان setting گوشی تان شوید.
  • در صفحه باز شده گزینه برنامه ها یا همان app را انتخاب کنید.

  • اپلیکیشن اینستاگرام را از لیست برنامه های خود پیدا کرده و سپس آن را لمس کنید.

  • حال که بر روی برنامه مورد نظر کلیک کرده اید، صفحه ای برای شما باز می شود. این قسمت برای گوشی های مختلف، متفاوت نمایش داده می شود.

باز نشدن اینستاگرام 3

  • حال دو گزینه برای شما نمایش داده می شود. آن چیزی که در بحث کش مدنظر ماست، پاک سازی حافظه کش است.

باز نشدن اینستاگرام 2

  • حال باید بر روی گزینه تایید کلیک کنید تا تمامی حافظه کش این برنامه پاک شود.

باز نشدن اینستاگرام 1

از مرورگر سیستم تان استفاده کنید !

اگر به هر روشی هنوز نتوانستید وارد اکانت خود شوید توصیه میکنیم فعلا تا حل مشکل ورود به اینستاگرام از سایت اینستاگرام برای ورود به اکانت خود اقدام کنید.
وارد مرورگر سیستم خود شده و آدرس سایت اینستاگرام را جستجو کنید و بعد از بخش log in وارد پیج خودتان بشوید.

مقاله پیشنهادی: مشکل ورود به اینستاگرام

باز نشدن اینستاگرام

بهره گرفتن از برنامه های تغییر آی پی

استفاده از چنین ابزارهایی میتواند برخی از مشکلات را از جمله باز نشدن برخی از عکس ها در اینستاگرام را رفع کند. شاید هم با تغییر آی پی گوشی تان، علت خرابی اینستاگرام تان روشن شود و روشن شدن دلایل مشکلات دیگری که میتواند هر کاربری را از اینستا دلسرد کند، برایتان روشن و به احتمال بالا حل کند. برای این که آی پی را تغییر دهید، چندین راه وجود دارد که با استفاده از آن ها می توانید ادرس خود را تغییر دهید.

  • یکی از راه حل هایی که وجود دارد فیلترشکن است. زمانی که به فیلترشکن وصل می شوید، آدرس شما تغییر می کند.
  • راه حل دومی که وجود دارد این است که از سیستم دیگری استفاده کنید. ای پی به سیستم شما مربوط می شود. فرض گنید شما در خانه خود نشسته اید و به اینترنت متصل شده اید. لپتاب و گوشی دارید. هر کدام از این دو دستگاه ای پی مخصوص به خود را دارند.

زمانی که با مشکلی مواجه می شوید بهترین کاری که می توانید انجام دهید این است که ابتدا ای پی خود را تغییر دهید. مثلا از یک گوشی دیگر استفاده کنید. خیلی از کاربرها این موضوع را جدی نمی گیرند. با خیلی از کاربرها که صحبت می کنم متوجه میشم که به دلایل مختلفی که بیشترش هم مربوط به قوانین اینستاگرامه، اینستاگرام اونا رو محدود کرده. مدام سوال میپرسن که حالا باید چیکار کنم؟ اون چیزی که تا به حال مورد سوال بوده و هم اکنون هم هست. در این جور مواقع بهتره که ای پی خودتون رو تغییر بدید.

اکانت خود را دی اکتیو کنید

در برخی از سایت ها مشاهده میشود که نوشته اند با دی اکتیو کردن اینستاگرام مشکل ورود به اینستاگرام را میتوان حل کرد. ما نمیتوانیم قول صد در صدی حل مشکل مربوطه با غیر فعال کردن اکانت اینستاگرام تان را به شما دهیم، اما به امتحانش می ارزد. برای دو ساعت اکانت اینستاگرام تان را غیر فعال کنید. دقت داشته باشید که دلیل دی اکتیو کردن پیج خود را چه چیزی انتخاب می کنید. فرض کنید اگر انتخاب کنید که خیلی مشغولید و وقت برای این کار ندارید، اینستاگرام چه ری اکشنی به شما نشان خواهد داد. مسلما به شما اجازه نمیدهد که به زودی حساب خود را فعال کنید. در این مواقع بهتر است که حما از گزینه های دیگری استفاده کنید. به این مسئله خیلی دقت کنید.